Fuelled by Coffee. Driven by Porsche.
Zondag 24 augustus. 10.00 - 13.00 uur.
Heeft u passie voor het iconisch design van Porsche en wilt u deze liefde onder het genot van een verse kop koffie delen met andere Porsche liefhebbers? Dan mag u de eerste Porsche Centrum Gelderland Cars and Coffee niet missen.
Of u nu in een klassieke 911 rijdt, een moderne Taycan of een ander prachtig Porsche model, u bent van harte welkom. Dit is dé gelegenheid om uw auto te showen, andere enthousiastelingen te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen onder het genot van versgezette koffie. Ook zonder Porsche bent u van harte welkom om van de sfeer te komen genieten.
Vers van de Weg.
Daarnaast staat deze ochtend in het teken van ‘Vers van de Weg’. Speciaal voor Porsche rijders hebben we nog een aantal fysieke exemplaren van dit bijzondere boek beschikbaar. ‘Vers van de Weg’ draait om ultiem rijplezier in combinatie met unieke culinaire ervaringen. Zo leidt uw rijplezier naar gastronomisch genieten. De eerste aanmelders voor Cars and Coffee maken kans op een exemplaar van dit prachtige boek. Dus meld u meteen aan, want op = op.
Wat is er allemaal te beleven:
Meld u aan via Porsche24.